Inner

webové stránky

bez kompromisů

Prezentační responzivní šablona pro systém rychlých webů.
Prohlédněte si web také na mobilním zařízení.

O projektu

Cílem projektu je vytvoření ekonomického technického řešení pro rychlou tvorbu www stránek. Projekt vznikl na základě požadavků mnoha našich klientů. Při jeho přípravě jsme vycházeli z dlouholetých zkušeností s realizacemi individuálních zakázkových webových prezentací a e-shopů. Při přípravě byl kladen důraz nejen na cenu, ale především i na splnění všech webových standardů na technické provedení webu, správu obsahu i vzhled webu.

Kvalitní responzivní webové stránky za bezkonkurenční cenu

Přizpůsobení grafického vzhledu

Grafický vzhled je řešen formou předpřipravených šablon s možností individuálního přebarvení, vložení banneru, loga a celkového přizpůsobení prvků pro konkrétní účel a zaměření prezentace. Toto řešení výrazně ovlivňuje příznivou cenu za vytvoření webu. V případě zájmu je možné vytvořit i zcela individuální grafický vzhled.


Kvalitní technické řešení v kombinaci s profesionálními službami

Rychlé-weby.cz nabízí široké možnosti využití pro podpůrné i prezentační weby, kde je nízká cena důležitým kritériem realizace. I přes tlak na cenu se systém vyznačuje vysokou úrovní technického provedení. Kompletní obchodně účinný web ale není pouze systém. Jeho účinnost ovlivňuje především kvalita obsahu a to, aby jej nalezli cílení návštěvníci. Proto již v základní ceně poskytujeme aktivní pomoc s přípravou webu, návrhem struktury a obsahu i jeho následnou propagací.

Pokročilý redakční systém

Detailně otestovaný výstupní zdrojový kód splňuje přísné mezinárodní standardy W3C. Redakční systém je již využíván v několika desítkách webových prezentací. Umožňuje plnou uživatelskou editaci obsahu s možností plnohodnotné SEO optimalizace. Editace zahrnuje kompletní obsah, menu, fotogalerie, vkládání novinek a mnoho dalších funkcí. Rozsah stránek i počtu obrázků ve fotogalerii je neomezený. V případě požadavků je možné do systému doprogramovat na zakázku zcela individuální funkce.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, nebo se za námi zastavte osobně v kanceláři.

BEST FOR NET s.r.o.
: 24826855
DIČ: CZ24826855
Na Laurové 2519/3
Praha 5 - Smíchov
150 00
Obchod: 251 550 000
Podpora: 251 552 222

Mail: info@bestfornet.cz
Formulář

Vyberte barevné schéma

Element
Razor lite