Inner

webové stránky

bez kompromisů

Prezentační responzivní šablona pro systém rychlých webů.
Prohlédněte si web také na mobilním zařízení.

Inner

webové stránky

bez kompromisů

Prezentační responzivní šablona pro systém rychlých webů.
Prohlédněte si web také na mobilním zařízení.

O projektu

Cílem projektu je vytvoření ekonomického technického řešení pro rychlou tvorbu www stránek. Projekt vznikl na základě požadavků mnoha našich klientů. Při jeho přípravě jsme vycházeli z dlouholetých zkušeností s realizacemi individuálních zakázkových webových prezentací a e-shopů. Při přípravě byl kladen důraz nejen na cenu, ale především i na splnění všech webových standardů na technické provedení webu, správu obsahu i vzhled webu.

Kvalitní responzivní webové stránky za bezkonkurenční cenu

Přizpůsobení grafického vzhledu

Grafický vzhled je řešen formou předpřipravených šablon s možností individuálního přebarvení, vložení banneru, loga a celkového přizpůsobení prvků pro konkrétní účel a zaměření prezentace. Toto řešení výrazně ovlivňuje příznivou cenu za vytvoření webu. V případě zájmu je možné vytvořit i zcela individuální grafický vzhled.


Kvalitní technické řešení v kombinaci s profesionálními službami

Rychlé-weby.cz nabízí široké možnosti využití pro podpůrné i prezentační weby, kde je nízká cena důležitým kritériem realizace. I přes tlak na cenu se systém vyznačuje vysokou úrovní technického provedení. Kompletní obchodně účinný web ale není pouze systém. Jeho účinnost ovlivňuje především kvalita obsahu a to, aby jej nalezli cílení návštěvníci. Proto již v základní ceně poskytujeme aktivní pomoc s přípravou webu, návrhem struktury a obsahu i jeho následnou propagací.

Pokročilý redakční systém

Detailně otestovaný výstupní zdrojový kód splňuje přísné mezinárodní standardy W3C. Redakční systém je již využíván v několika desítkách webových prezentací. Umožňuje plnou uživatelskou editaci obsahu s možností plnohodnotné SEO optimalizace. Editace zahrnuje kompletní obsah, menu, fotogalerie, vkládání novinek a mnoho dalších funkcí. Rozsah stránek i počtu obrázků ve fotogalerii je neomezený. V případě požadavků je možné do systému doprogramovat na zakázku zcela individuální funkce.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, nebo se za námi zastavte osobně v kanceláři.

BEST FOR NET s.r.o.
: 24826855
DIČ: CZ24826855
Na Laurové 2519/3
Praha 5 - Smíchov
150 00
Obchod: 251 550 000
Podpora: 251 552 222

Mail: info@bestfornet.cz
Formulář

Vyberte barevné schéma

Element
Razor lite